Ulrik Samuelsson oljemålning

480115

ULRIK SAMUELSON, (född 1935): Komposition, signerad US, olja på duk, ca 22x25 cm

Krackeleringar

Kundcenter

Ulrik Samuelsson oljemålning

Budhistorik (9 bud)
3433174
3 200
3432063
3428764
3428760
3428758

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.