Stolar smide

480114

STOLAR, 1 par, smide, 1900-talets andra hälft, sits i bemålat trä, sitthöjd ca 48 cm

Visst slitage

Möbler, Stolar, Diverse

Hylla 10

Stolar smide

Budhistorik (1 bud)

3429353
2017-08-24 22:34:50

2017-08-27 kl 11:45
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.