Karmfåtöljer bord bambu

480109

KARMFÅTÖLJER, 1 par, SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, bambu, skiva i glas, bordets mått höjd ca 50, 117x67 cm

Bruksslitage, en fåtölj med skadad rotting

Möbler, Övriga möbler

Rum 5

Karmfåtöljer bord bambu

Budhistorik (13 bud)
3433293
3433025
3433292
3433025
950
3433291
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.