Bengt Lindström oljemålning

480107

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Komposition, signerad Bengt Lindström, olja på pannå, ca 33x62 cm

Bengt Lindström oljemålning

Budhistorik (13 bud)
3433287
6 400
3433193
6 200
3433191
6 000
3433190
5 200
3433189
5 000

Slutpris SEK:
6 400
644 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.