Stolar rokokostil

480102

STOLAR, 8 st, rokokostil, 1900-talets andra hälft, betsad bok, skuren dekor, sitthöjd ca 45 cm

Slitage, kläddsel med skador

Möbler, Stolar

Rum 15

Stolar rokokostil

Budhistorik (2 bud)

3433416
3423450

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.