Bengt Engman dalmålning

480093

BENGT ENGMAN, bonad, signerad och daterad Bengt Engman 75, olja på duk, ca 93x49,5 cm

Fack 30

Bengt Engman dalmålning

Budhistorik (1 bud)

3423794
2017-08-21 11:34:41

2017-08-27 kl 13:00
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.