Holländskt vinterlandskap 1800-tal

480086

OIDENTIFIERAD (Holländsk skola, 1800-tal): Vintermotiv med skridskoåkare, otydligt signerad, olja på duk, ca 96x142 cm

Lagningar, smärre bortfall

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Budhistorik (10 bud)
3433083
4 800
3427807
4 600
3427807
4 200
3426546
3425551

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.