Gideon Börje oljemålning

480083

GIDEON BÖRJE (1891-1965): Interiör, signerad G. Börje, olja på duk, ca 80x65 cm

Fack 25

Gideon Börje oljemålning

Budhistorik (5 bud)
3434272
3429410
3429409
1 600
3424869
3422491

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.