Appliquer rokokostil

480077

APPLIQUER, 1 par, rokokostil, 1900-talets mitt, mässingsstomme behängd med bl.a. lövformade prismor, höjd ca 50 cm

Visst slitage

Belysning, Vägglampor

Hylla 5

Appliquer rokokostil

Budhistorik (12 bud)
3432538
3433526
3432538
950
3432069
900
3432069
750

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.