Ola Billgren fotogravyr

480074

OLA BILLGREN (1940-2001): Komposition, signerad och daterad Ola Billgren -85, 1/35, fotogravyr, ca 46x53 cm

Fack 35

Ola Billgren fotogravyr
Budhistorik (16 bud)
3431203
1 800
3430480
1 700
3431137
1 600
3430480
3431136
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.