Soffbord i ek

480069

SOFFBORD, massiv ek, 1900-talets mitt, organisk form, höjd 48 cm, längd 81 cm samt bredd 46 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 5

Soffbord i ek

Budhistorik (33 bud)
3434375
3 400
3434362
3 200
3434373
3 200
3434362
3434371
2 800

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.