Pyro servisdelar

480068

PYRO, servisdelar, 18 st., Gustavsberg, modell Pyro, 3 kärl för torrvaror, mölkkanna, 4 kryddkärl, såssnipa, karott, 5 uppläggningsfat, 3 formar, glasyr med brun dekor, höjd mellan ca 4-20 cm

Kaffeburken saknar lock, nagg förekommer, bruksslitage

Keramik/Porslin

Pyro servisdelar

Budhistorik (10 bud)
3432061
850
3432974
3432061
600
3429904
550
3428774
500

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.