Ampel

480067

AMPEL, Frankrike, 1900-talets första hälft, glasskål med fattning i mässing, diameter ca 35 cm

Visst slitage

Belysning, Taklampor

Hylla 4

Ampel

Budhistorik (17 bud)
3434229
1 300
3434177
3434227
3434177
3434226

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.