Stina Suneson oljemålning

480056

STINA SUNESSON (1925-1998): Blomkruka i fönster, signerad och daterad Stina Sunesson 1956, olja på duk, 41x32 cm

Fack 31

Stina Suneson oljemålning

Budhistorik (8 bud)
3433657
3 200
3433308
3433307
2 400
3432845
3424309

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.