Sidoskåp med marmorskiva

480054

SIDOSKÅP / LAVOAR, med marmorskiva och hylldel, 1900-talets början, början, bonad björk, beslag i mässing, höjd 75, 106x52, total höjd 103 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 12

Sidoskåp med marmorskiva

Budhistorik (7 bud)
3433259
3433257
900
3433256
750
3433076
600
3432997

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.