William Avar olja

480048

WILLIAM AVAR (Sédéh, Iran 1917-2012 Stockholm): Verre et fleur, signerad och daterad William Avar 87, olja på duk, 50X61 cm

William Avar olja

Budhistorik (7 bud)
3439317
3439213
550
3439212
500
3439210
450
3439208

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.