Wiliam Avar olja

480047

WILLIAM AVAR (Sédéh, Iran 1917-2012 Stockholm): Le Solei, signerad och daterad W. Avar 1996, olja på duk, 65x54 cm
A tergo: Après V mais et, arrivé le solei, le première april 1996 W. Avar

Wiliam Avar olja

Budhistorik (3 bud)

3439272
3438697
500
3426688

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.