Bord med klofötter

480043

BORD, 1900-talets början, bonad björk, runt, klofötter, hyllplan, glasskiva, höjd 66. diameter 75 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 2

Bord med klofötter

Budhistorik (1 bud)

3433901
2017-08-27 18:25:49

2017-08-27 kl 21:06
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.