Taklampa 1970-tal

480040

CARL THORE (Sigurd Lindqvist), taklampa, 1970-tal, Granhaga Metallindustri, rödlackerade skärmar, vit plast, etikettmärk Carl Thore, höjd ca 20, diameter 32 cm

Smärre slitage

Belysning, Taklampor, Design

Rum 7

Taklampa 1970-tal

Budhistorik (7 bud)
3430725
550
3429180
500
3429910
500
3429180
450
3429908

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.