Bestickschatull England

480036

BESTICKSCHATULL, England, 1800-talets första hälft, mahognyfanérat, delvis silverbeslag, höjd 38,5, 28x25,5 cm

Torrsprickor, fanérskador, nyckel saknas

Diverse

Bestickschatull England

Budhistorik (29 bud)
3433726
3 200
3433723
3433724
2 800
3433723
2 600
3433721
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.