Aksel Kjersgaard spegel

480023

AKSEL KJERSGAARD, spegel, Danmark, 1950-tal, ca 95x42 cm

Smärre slitage

Speglar

Rum 16

Aksel Kjersgaard spegel
Budhistorik (8 bud)
3431765
700
3431028
650
3429899
600
3426106
550
3424096
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.