Soffa LouisXVI-stil

480015

SOFFA, 1800-talets slut, Louis seize-stil, förgyllt pastellage, plyschklädsel, längd 112, sitthöjd 46 cm

Skador, färgbortfall

Möbler, Soffor

Soffa LouisXVI-stil

Budhistorik (43 bud)
3431732
12 000
3431735
11 500
3431732
11 000
3431730
10 500
3431435
10 000

Slutpris SEK:
12 000
1 208 EUR, 1 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.