Bengt Sparring

480014

BENGT SPARRING (född 1926) (2): Fågelmotiv, signerade, olja på duk, ca 26x21 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 21

Bengt Sparring

Budhistorik (3 bud)

3425719
3424841
3422668

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.