Einar Krüger oljemålning

480010

EINAR KRÜGER (1910-1988): Islossning, signerad E Krüger, olja på duk, 32x40 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 5

Einar Krüger oljemålning

Budhistorik (8 bud)
3431656
650
3431655
600
3431653
550
3431651
500
3431646
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.