Erik Jean oljemålningar

480008

ERIK JEAN (1894-1970) (5) svit med kustlandskap, signerade, olja på duk, ca 30x40 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 4

Erik Jean oljemålningar

Budhistorik

2017-08-26 kl 21:48
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.