Kenneth Lindgren

480004

KENNETH LINDGREN (född 1937): (7) Djurmotiv, akvareller, signerade och daterade, storlek mellan ca 26 x 39 samt den ovala med en diameter på 23 cm

Fack 17

Kenneth Lindgren

Budhistorik (5 bud)
3432222
3432144
3432142
600
3430609
3430608

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.