Ulrica Hydman Vallien

479997

ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938): Komposition, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 65x50 cm

Oramnad

Ulrica Hydman Vallien
Budhistorik (4 bud)

3432050
3432049
1 300
3432048
3431572

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.