Ulrica Hydman Vallien

479996

ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938): Komposition, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 65x60 cm

Oramad

Ulrica Hydman Vallien
Budhistorik (2 bud)

3429702
500
3429489

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.