Ulrica Hydman Vallien

479995

ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938): Komposition, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 65x60 cm

Oramad

Ulrica Hydman Vallien
Budhistorik (6 bud)
3431899
3431889
3431664
600
3430468
550
3430338
500

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.