Ulrica Hydman Vallien

479994

ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938): Komposition, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 65x60 cm

Oramad

Ulrica Hydman Vallien
Budhistorik (7 bud)
3432124
3432123
1 300
3432122
3431698
550
3430341
500

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.