Leif Liljeblad oljemålning

479981

LEIF LILJEBLAD (född 1950): Hare i vinterlandskap, olja på duk, signerad och daterad L LIljeblad -90, ca 80x97 cm

Rum 9

Leif Liljeblad oljemålning

Budhistorik (9 bud)
3430654
3 400
3426262
3 200
3426261
3425799
2 800
3425798
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.