Gård i vinter oljemålning

479980

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (17/1800-tal): Gård i vinter, bär signatur JC Bond, olja på duk, ca 64x89 cm

Dubblerad, renoverad, smärre ytskador

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Gård i vinter oljemålning

Budhistorik (5 bud)
3433202
3433200
3 400
3431091
3 200
3425555
3422840

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.