Göran Boström oljemålning

479979

GÖRAN BOSTRÖM (född 1942): "Tjädertupp från Hotagen i norra Jämtland januari 1990", signerad och daterad 1990, ca 100x81 cm

Rum 9

Göran Boström oljemålning

Budhistorik (16 bud)
3432430
1 600
3432499
3432430
1 400
3432492
1 300
3432430

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.