William Melby oljemålning

479976

VILHELM MELBYE även kallad WILLIAM MELBY
(Danmark/England 1824-1882): "Sea Piece", signerad och daterad W Melby -59, olja på duk, ca 35x60 cm.

Konst, Äldre måleri

Rum 5

William Melby oljemålning

Budhistorik (24 bud)
3424077
24 000
3431517
23 000
3424077
22 000
3431516
21 000
3424077
20 000

Slutpris SEK:
24 000
2 417 EUR, 2 746 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.