Bordsuppsats 1800-talets slut

479970

BORDSUPPSATS, 1800-talets slut, förgylld bronsdekor på patinerad metall, hänklar i form av fabeldjur, insats i plåt, höjd 20, 55x37, höjd med hänklar 26,5

Insatsen renoverad, indvändigt saknas några muttrar

Diverse

Kundcenter

Bordsuppsats 1800-talets slut

Budhistorik (11 bud)
3431750
5 000
3431462
3431015
1 900
3431014
1 800
3431013
1 700

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.