Sybord med dekor av druvklasar

479969

SYBORD, mahognyfanér, 1800-talets andra hälft, tredelad fot med skuren dekor av druvklasar och löv, höjd ca 76, 63x45 cm

nyckel saknas, slitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 12

Budhistorik (7 bud)
3431590
600
3431211
550
3430512
500
3427856
450
3427830

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.