Sengustavianskt sybord

479968

SYBORD, sengustavianskt, oval form, mahognyfanér, invändigt med lådor, höjd 77, 71x50 cm

omfattande skador och lagningar

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i Utlämningen

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 14

Sengustavianskt sybord

Budhistorik (3 bud)

3431991
3427880
3427877
750

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.