Skrivbord England

479963

SKRIVBORD, fanerad i idegran, England, 1900-talets andra hälft, läderklädd skiva, beslag i mässing, höjd ca 77, 137x69 cm

repor, slitage, en list saknas på underdel av nedersta lådan

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Kontorsmöbler

Rum 13

Skrivbord England

Budhistorik (2 bud)

3420530
3420529

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.