Skedfat emalj Kina

479957

SKEDFAT, 8 st., emalj, Kina, 18/1900-tal, varierande dekor i polykroma färger, längd ca 7-10 cm

Slitage, sprickor

Orientaliskt, Konsthantverk

Skedfat emalj Kina

Budhistorik (18 bud)
3432067
1 800
3431906
1 700
3431954
1 700
3431906
1 600
3431953

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.