Soffbord

479931

SOFFBORD, s.k. Butlers tray, 1900-talets mitt, höjd ca 54, utfällt 87x64 cm

Mindre slitage, fläckar

Möbler, Övriga möbler

Geijersgatan 14, Göteborg

Soffbord

Budhistorik (10 bud)
3432306
750
3432302
700
3432300
650
3432298
600
3432296
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.