Certina herrarmbandsur i 18 k guld

479930

CERTINA, armbandsur, 18 guld, 1990-tal, quartz, plexiglas, datum, boettnr. 115.9299.68, läderarmband med spänne i gulddobulé (ej original), diameter 33,5 mm, inkl. originaletui

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, glas med repor, bruksslitage

Klockor/Ur, Fashion, Guld/Smycken

Budhistorik (7 bud)
3431836
2 400
3429575
3420901
3429574
1 900
3420901
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.