Snurrfåtölj

479929

SNURRFÅTÖLJ, skinn, 1970-tal, undertyg i manchester, breda armlän med centralfot i förkromad metall, sitthöjd ca 38 cm

Bruksslitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 12

Snurrfåtölj

Budhistorik (3 bud)

3431577
600
3431061
550
3425465
500

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.