Lennart Olausson Ikaros

479926

LENNART OLAUSSON (född 1944): "Ikaros", signerad Lennart Olausson, daterad atergo 1977, akryl på duk, ca 117x95 cm

Rum 3

Lennart Olausson Ikaros

Budhistorik (9 bud)
3429714
12 000
3429713
10 000
3429712
8 000
3429710
7 000
3429708
5 000

Slutpris SEK:
12 000
1 208 EUR, 1 373 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.