Sidobord

479919

SIDOBORD, 1 par, 1900-talets slut, trä, rotting samt fasetterat glas, höjd ca 55, bredd ca 61 cm

Smärre slitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 7

Sidobord

Budhistorik (20 bud)
3432343
1 400
3432327
1 300
3429690
3432326
3429690

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.