Köpmansdisk

479917

KÖPMANSDISK, 1800-talets slut, profilerad skiva i ek, front med speglar, kulfötter, baksida med fackinredning, höjd ca 90, 56x153 cm

Torrsprickor, åldersrelaterat slitage, skivan senare slipad

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 19

Köpmansdisk

Budhistorik (25 bud)
3432397
3432395
1 900
3432384
1 800
3431440
1 700
3426633
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.