Oidentifierad konstnär

479916

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets slut): (2) Kristus samt Maria, olja på pannå, ca 17x23 cm

Färgbortfall, skadeangrepp.

Konst, Äldre måleri

Fack 18

Oidentifierad konstnär

Budhistorik (10 bud)
3428807
1 700
3431219
1 600
3428807
1 400
3431218
1 300
3428807

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.