Roland Svensson Vaxholm, litografi

479907

ROLAND SVENSSON (1910-2003), "Vaxholms kastell", signerad Roland S, -79, provtryck, dedikation, färglitografi, ca 40x57 cm

Fack 4

Budhistorik (9 bud)
3420536
1 600
3422238
3420536
1 400
3420743
1 300
3420536

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.