Design Nils Emil Lundström

479904

NILS EMIL LUNDSTRÖM, vas, Rörstrand, porslin, jugend, monogramsignerad NL, polykrom dekor av narcisser i reliefer, höjd ca 14,5 cm

smärre fotnagg

Keramik/Porslin

Monter 4

Design Nils Emil Lundström

Budhistorik (14 bud)
3431966
900
3431217
850
3426631
3431216
3426631
750

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.