Sven Palmqvist vas Kraka

479893

SVEN PALMQVIST, "Kraka", vas, Orrefors, nätdekor, signerad "Orrefors Kraka nr 411 Sven Palmqvist", höjd ca 20 cm

Smärre repor

Glas, Vaser, skålar, fat, Design

Monter 8

Sven Palmqvist vas Kraka

Budhistorik (18 bud)
3431574
3431431
3431573
3431431
900
3431276
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.