Matbord stolar 1960-tal

479882

MATBORD, STOLAR, 6 st, 1960-tal, randig klädsel i ylletyg, utdragbar bord, bordet märkt Rogenstrup Möbelfabrik, sitthöjd ca 74, bordet höjd ca 75, 120-202x79 cm

Bordets skiva med mindre ytskador

Möbler, Matsalsmöbler

Rum 11

Matbord stolar 1960-tal

Budhistorik (25 bud)
3425307
4 200
3429943
3425307
3 800
3429942
3 600
3425307
3 200

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.